prawidło definicja
Słownik PRAWIDŁO definicja. Czym jest prostowania, formowania czegoś, na przykład forma, szablon.

Czy przydatne?

Definicja Prawidło

Co oznacza PRAWIDŁO: 1. regulaminy, zasady, normy; 2. przyrząd wykorzystywany do prostowania, formowania czegoś, na przykład forma, szablon wkładana do butów dla utrzymania ich fasonu

Czym jest Prawidło znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Prostownik:
Słownik powodujący prostowanie się, na przykład zgiętego palca, nogi zgiętej w kolanie; 2. urządzenie do prostowania, przekształcania prądu zmiennego na prąd płynący w jednym tylko kierunku, regularnie stały prawidło co znaczy.
Co znaczy Prasa:
Słownik urządzenie mechaniczne albo hydrauliczne do wywierania nacisku na dany materiał albo element; stosowane do wytłaczania oleju z nasion albo soku z owoców, do tłoczenia elementów z metali albo tworzyw prawidło krzyżówka.
Co znaczy Promienienie:
Słownik 1. wysyłanie promieni, opromienianie czegoś; 2. uzewnętrznianie słowem twarzy uczucia zadowolenia, radości prawidło co to jest.
Co znaczy Płytki:
Słownik głębokość, małą odległość od powierzchni, poziomu, brzegu, krawędzi do dna; 2. niemający skłonności do zastanawiania się, myślenia, niezdolny do poważnego traktowania spraw, ujmujący je prawidło słownik.
Co znaczy Podgrupa:
Słownik wyodrębniona z większej ekipy, powstała z jej podziału; 2. zespół pierwiastków należących do tej samej ekipy układu okresowego, wyróżniających się pod względem jakichś cech spośród pozostałych prawidło czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: