prawidło definicja
Słownik PRAWIDŁO definicja. Czym jest prostowania, formowania czegoś, na przykład forma, szablon.

Czy przydatne?

Definicja Prawidło

Co oznacza PRAWIDŁO: 1. regulaminy, zasady, normy; 2. przyrząd wykorzystywany do prostowania, formowania czegoś, na przykład forma, szablon wkładana do butów dla utrzymania ich fasonu

Czym jest Prawidło znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Popiół:
Słownik 1. pozostałość po spaleniu substancji pochodzenia organicznego, zazwyczaj drzewa, węgla; 2. szczątki pozostałe po spaleniu zwłok; prochy ludzkie, spalone zwłoki prawidło co to jest.
Co znaczy Poślizg:
Słownik przesunięcie się, obsunięcie się czegoś śliskiego albo po śliskiej powierzchni; 2. łatwość, umiejętność ślizgania się; 3. ślizganie się kół pojazdu po jezdni występujące w wyniku małego tarcia, gdy prawidło definicja.
Co znaczy Przeciwuderzenie:
Słownik albo drużyny broniącej się, mający na celu odparcie nacierającego przeciwnika; 2. natarcie, uderzenie dokonane w obronie poprzez wojska drugich rzutów i wojska ściągnięte z odcinków nie atakowanych prawidło co znaczy.
Co znaczy Pniak:
Słownik 1. część drzewa z korzeniami pozostała w ziemi po ścięciu pnia; 2. górne kły jelenia byka, czasem łani prawidło słownik.
Co znaczy Piekielnica:
Słownik 1. kobieta zła, kłótliwa, skora do złości; 2. ryba z rodz. karpiowatych, żyjąca w wodach stojących i rzekach zachodniej Europy prawidło znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: