balkonik definicja
Co to jest Balkonik. Co oznacza do edukacji chodzenia. W zależności od stopnia niesprawności.

Czy przydatne?

Definicja Balkonik

W diecie zastosowanie balkonik: Balkonik - podpórka wykorzystywana chorym z niedowładem i do edukacji chodzenia. W zależności od stopnia niesprawności stosuje się różne typy balkoników: a) balkoniki wysokie,z podparciem pod pachami, z czterema punktami podparcia (dla pacjentów z niedowładami znacznego stopnia), b) b. z podparciem na dłonie (dla chorych z osłabioną czynnością kończyn dolnych, a niezłą sprawnością rąk). Ten rodzaj podpórek może mieć cztery punkty podparcia (dwa przednie zakończone kółkami, a dwa tylne zabezpieczone gumowymi nakładkami) albo trzy punkty podparcia na kółkach, ale z hamulcem ręcznym. W zależności od potrzeb chorego mogą być dodatkowo zaopatrzone, na przykład w siedzisko, regulowany pulpit itp

Czym jest Balkonik znaczenie w Słownik składniki B .

Co znaczy Bakterioliza:
Słownik zdarzenie opierające na uszkodzeniu albo rozpuszczeniu komórki bakteryjnej w konsekwencji działania czynników chemicznych, fizycznych albo biologicznych; do czynników biologicznych zalicza się na balkonik co znaczy.
Co znaczy Berkel:
Słownik Pierwiastek radioaktywny. Aktynowiec z III ekipy układu okresowego. Jest pierwiastkiem transuranowym o liczbie atomowej 97 i masie atomowej [247]. Berkel nie występuje w przyrodzie - jest otrzymywany balkonik krzyżówka.
Co znaczy Bliźnięta Monozygotyczne:
Słownik monozygotyczne - bliźnięta jednojajowe, bliźnięta monozygotyczne, które powstają z jednej zapłodnionej komórki jajowej, jeżeli zygota podzieli się na dwa zarodki w trakcie pierwszych dwóch tygodni balkonik co to jest.
Co znaczy Balsam:
Słownik roztwór żywic w olejkach eterycznych, nierozpuszczalny w wodzie, o aromatycznej woni, gorzkim smaku, wydzielany poprzez rośliny, w szczególności tropikalne; służący w perfumerii jako utrwalacz balkonik słownik.
Co znaczy Brodawczaki:
Słownik brodawczakowatość mnoga); guzki pojedyncze albo mnogie, określane jako papilloma albo papillomatosis, różnej wielkości: od ziarenka pieprzu do małego grochu, o utkaniu łagodnym. Są niebolesne balkonik czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: