biorytm definicja
Co to jest Biorytm. Co oznacza uzależnione od rytmu zmian czynnika środowiskowego (na przykład.

Czy przydatne?

Definicja Biorytm

W diecie zastosowanie biorytm: Biorytm - cykliczne zmiany w funkcjach organizmu uzależnione od rytmu zmian czynnika środowiskowego (na przykład światła, temperatury) albo od wewnętrznego systemu sterującego

Czym jest Biorytm znaczenie w Słownik składniki B .

Co znaczy Badania Dynamometryczne I Ergometryczne:
Słownik dynamometryczne i ergometryczne - sposoby oceny siły mięśni wykonujących ruch. Przeprowadza się je dzięki aparatów, zwanych dynamometrami. Badania ergometryczne mają na celu określenie możliwości biorytm.
Co znaczy Bliźnięta Dizygotyczne:
Słownik dizygotyczne - które powstają z dwóch jaj zapłodnionych wieloma plemnikami, wobec czego stopień ich podobieństwa genetycznego jest taki, jak w każdej innej parze rodzeństwa, mogą także być odmiennej biorytm.
Co znaczy Biseksualizm:
Słownik Biseksualizm - uprawianie seksu z osobami obydwu płci biorytm.
Co znaczy Błona Komórkowa:
Słownik lipidowo-białkowa struktura występująca na powierzchni wszystkich żywych komórek i oddzielająca ich wnętrze od środowiska zewnętrznego. Dzięki półprzepuszczalności błony komórkowej i występowaniu w biorytm.
Co znaczy Blastocysta:
Słownik inicjalne stadium rozwoju zarodka poprzedzające ? gastrulację, w formie pęcherzyka, gdzie następuje mechanizm nagromadzania się materiału komórkowego; komórki pochodzące z różnych terytoriów biorytm.
  • Dodano:
  • Autor: