kostny błędnik definicja
Co to jest Błędnik kostny. Co oznacza układ jam i kanałów odpowiadających ukształtowaniem elementom.

Czy przydatne?

Definicja Błędnik kostny

W diecie zastosowanie błędnik kostny: Błędnik kostny - kostna obudowa ? błędnika błoniastego, układ jam i kanałów odpowiadających ukształtowaniem elementom błoniastym; złożona jest z kanałów półkolistych, kanału spiralnego (ślimaka kostnego) i przedsionka (mieszczącego woreczek i łagiewkę)

Czym jest Błędnik kostny znaczenie w Słownik składniki B .

Co znaczy Badanie Scyntygraficzne:
Słownik scyntygraficzne - badanie oparte na zjawisku zmienionego wychwytywania (wzmożonego albo osłabionego) poprzez chorobowo zmienione tkanki dożylnie podanego radio­zotopu o krótkim czasie rozpadu błędnik kostny.
Co znaczy Bakterioliza:
Słownik zdarzenie opierające na uszkodzeniu albo rozpuszczeniu komórki bakteryjnej w konsekwencji działania czynników chemicznych, fizycznych albo biologicznych; do czynników biologicznych zalicza się na błędnik kostny.
Co znaczy Butwienie:
Słownik Butwienie - rozkład szczątek roślinnych wywołane działaniem bakterii i grzybów w obecności tlenu błędnik kostny.
Co znaczy Borowina:
Słownik torfu o specyficznych właściwościach fizykochemicznych. Występują w niej różne pozostałości świata roślinnego, związki żelaza, siarki, jodu, i ciała o działaniu hormonalnym. Borowina jest niedobrym błędnik kostny.
Co znaczy Biologia Molekularna:
Słownik molekularna - edukacja multidyscyplinarna badająca zjawiska i mechanizmy życiowe na poziomie cząsteczkowym, między innymi integrację struktury i funkcji białek, kwasów nukleinowych, dziedziczenie błędnik kostny.
  • Dodano:
  • Autor: