brodawka definicja
Co to jest Brodawka. Co oznacza rozmiarów ciała) i na ogół wyraźnie odgraniczonej wyniosłości na.

Czy przydatne?

Definicja Brodawka

W diecie zastosowanie brodawka: Brodawka - 1) ogólna nazwa niewielkiej (w relacji do rozmiarów ciała) i na ogół wyraźnie odgraniczonej wyniosłości na powierzchni ciała albo narządu zwierzęcia, o różnym pochodzeniu i funkcji, na przykład mechanicznej, czuciowej albo obudowy ujścia przewodu; 2) med. wyraźnie wyodrębniony, okrągły albo owalny produkt naskórka, spowodowany wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV)

Czym jest Brodawka znaczenie w Słownik składniki B .

Co znaczy Bronchoskopia:
Słownik sposób badania tchawicy i oskrzeli dzięki bronchoskopu (rurka wyposażona w źródło światła i w uktad optyczny). Bronchoskop wprowadza się poprzez usta i krtań. Pozwala nie tylko na oglądanie brodawka.
Co znaczy Balsam:
Słownik roztwór żywic w olejkach eterycznych, nierozpuszczalny w wodzie, o aromatycznej woni, gorzkim smaku, wydzielany poprzez rośliny, w szczególności tropikalne; służący w perfumerii jako utrwalacz brodawka.
Co znaczy Badanie Radioizotopowe:
Słownik radioizotopowe - badanie scyntygraficzne; badanie oparte na zjawisku zmienionego wychwytywania (wzmożonego albo osłabionego) poprzez chorobowo zmienione tkanki dożylnie podanego radio­zotopu o brodawka.
Co znaczy Bakteriofag (Fag):
Słownik Bakteriofag (fag) - Wirus zakażający bakterie brodawka.
Co znaczy Biochemia:
Słownik Biochemia - edukacja o budowie chemicznej organizmów żywych brodawka.
  • Dodano:
  • Autor: