brodawka definicja
Co to jest Brodawka. Co oznacza rozmiarów ciała) i na ogół wyraźnie odgraniczonej wyniosłości na.

Czy przydatne?

Definicja Brodawka

W diecie zastosowanie brodawka: Brodawka - 1) ogólna nazwa niewielkiej (w relacji do rozmiarów ciała) i na ogół wyraźnie odgraniczonej wyniosłości na powierzchni ciała albo narządu zwierzęcia, o różnym pochodzeniu i funkcji, na przykład mechanicznej, czuciowej albo obudowy ujścia przewodu; 2) med. wyraźnie wyodrębniony, okrągły albo owalny produkt naskórka, spowodowany wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV)

Czym jest Brodawka znaczenie w Słownik składniki B .

Co znaczy Blastocysta:
Słownik inicjalne stadium rozwoju zarodka poprzedzające ? gastrulację, w formie pęcherzyka, gdzie następuje mechanizm nagromadzania się materiału komórkowego; komórki pochodzące z różnych terytoriów brodawka.
Co znaczy Biofizyka:
Słownik Biofizyka - edukacja, która tłumaczy fizyczne i fizykochemiczne podstawy mechanizmów zachodzących w żywych organizmach brodawka.
Co znaczy Barierki:
Słownik odpowiednio przymocowane do podłogi poręcze, ułatwiające ćwiczenie edukacji chodzenia, służące u chorych z niedowładem kończyn dolnych, zaburzeniami chodu i równowagi. Czasem drewniane poręcze są brodawka.
Co znaczy Bliźnięta Dwujajowe:
Słownik które powstają z dwóch jaj zapłodnionych wieloma plemnikami, wobec czego stopień ich podobieństwa genetycznego jest taki, jak w każdej innej parze rodzeństwa, mogą także być odmiennej płci brodawka.
Co znaczy Badanie Cytologiczne:
Słownik cytologiczne - mikroskopowe poszukiwanie komórek nowotworowych w rozmazach z błony śluzowej, w wydzielinach i próbkach tkanek; badanie rozmazu z szyjki macicy w celu stwierdzenia zakażenia chorabą brodawka.
  • Dodano:
  • Autor: