endoprotezy definicja
Co to jest Endoprotezy. Co oznacza albo plastiku zastępujące stawy albo ich części. Zakłada się je.

Czy przydatne?

Definicja Endoprotezy

W diecie zastosowanie endoprotezy: Endoprotezy - przedmioty wykonane z odpowiedniego metalu albo plastiku zastępujące stawy albo ich części. Zakłada się je w okresie operacji po usunięciu chorej części stawu wspólnie z odpowiednim odcinkiem kości

Czym jest Endoprotezy znaczenie w Słownik składniki E .

Co znaczy Eksploracja:
Słownik termin stosowany dla ustalenia aktywności badawczej dziecka, występującej w pierwszej kolejności przy zetknięciu z nowymi bodźcami i sytuacjami, utożsamianej z aktywnym orientowaniem się w otoczeniu endoprotezy co znaczy.
Co znaczy Endometrium:
Słownik Endometrium - tkanka wyścielająca jamę macicy (błona śluzowa jamy macicy endoprotezy krzyżówka.
Co znaczy Endoskopia:
Słownik badania, polegająca na oglądaniu dzięki endoskopu jam ciała i umożliwiająca ocenę ich wyściółki, położonych w nich narządów i zmian wywołanych chorobą, urazem i tym podobne Badanie przy zastosowaniu endoprotezy co to jest.
Co znaczy Ekologia:
Słownik Ekologia - edukacja, która bada zależności pomiędzy organizmem a środowiskiem i pomiędzy organizmami endoprotezy słownik.
Co znaczy Endoskop:
Słownik Endoskop - urządzenie do endoskopii wyposażone we swoje źródło światła i układ optyczny w sposób pozwalający na wprowadzenie go w głąb ciała endoprotezy czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: