endoprotezy definicja
Co to jest Endoprotezy. Co oznacza albo plastiku zastępujące stawy albo ich części. Zakłada się je.

Czy przydatne?

Definicja Endoprotezy

W diecie zastosowanie endoprotezy: Endoprotezy - przedmioty wykonane z odpowiedniego metalu albo plastiku zastępujące stawy albo ich części. Zakłada się je w okresie operacji po usunięciu chorej części stawu wspólnie z odpowiednim odcinkiem kości

Czym jest Endoprotezy znaczenie w Słownik składniki E .

Co znaczy Erekcja:
Słownik Erekcja - wzwód męskiego członka pod wpływem pobudzenia seksualnego endoprotezy co to jest.
Co znaczy Etiologia:
Słownik edukacja o powodach powstawania chorób i powiązaniu przyczynowym czynnika chorobotwórczego z procesem chorobowym; na przykład w chorobie zakaźnej czynnikiem etiologicznym jest swoisty drobnoustrój endoprotezy definicja.
Co znaczy Ekstaza:
Słownik błogości, zachwytu, w trakcie którego mogą wystąpić omamy wzrokowe i słuchowe. Ekstaza może być spowodowana środkami odurzającymi (narkotyki), spotykana jest także w nerwicy histerycznej endoprotezy co znaczy.
Co znaczy Ejakulacja:
Słownik Ejakulacja - wytrysk nasienia z męskiego członka; czynność odruchowa towarzysząca szczytowemu podnieceniu płciowemu mężczyzny endoprotezy słownik.
Co znaczy Elektromiografia (Emg):
Słownik emg) - badanie poegające na rejestracji dzięki odpowieniej aparatury czynności elektrycznej mięśni zarówno w spoczynku, jak i w trakcie słabego albo maksymalnego ich skurczu dowolnego. Odpowiada ono endoprotezy znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: