endoskop definicja
Co to jest Endoskop. Co oznacza źródło światła i układ optyczny w sposób pozwalający na.

Czy przydatne?

Definicja Endoskop

W diecie zastosowanie endoskop: Endoskop - urządzenie do endoskopii wyposażone we swoje źródło światła i układ optyczny w sposób pozwalający na wprowadzenie go w głąb ciała

Czym jest Endoskop znaczenie w Słownik składniki E .

Co znaczy Enteropatia Glutenozależna:
Słownik glutenozależna - (celiakia) dolegliwość przewodu pokarmowego o podłożu immunologicznym występująca raczej u niemowląt i małych dzieci; wywołana genetycznym defektem przemiany białek, z wtórnym endoskop.
Co znaczy Enzymy:
Słownik działające w organizmach żywych jako biokatalizatory reakcji metabolicznych. Przyspieszają reakcje chemiczne, Które bez nich przebiegałyby bardzo bez pośpiechu. Regularnie są produkowane w formie endoskop.
Co znaczy Ekosystem:
Słownik Ekosystem - jednostka ekologiczna składająca się żywych organizmów (biocenozy) bytujących na danym terenie (biotopie endoskop.
Co znaczy Epidemia:
Słownik pojawienie się na danym obszarze jednocześnie albo w krótkich odstępach czasu dużej liczby zachorowań na określoną chorobę zakaźną. Źródłem zakażenia jest najczęściej chory człowiek albo zwierzę endoskop.
Co znaczy Elektrokardiografia (Ekg):
Słownik ekg) - sposób ułatwiająca rozpoznanie niektórych chorób serca na podstawie zapisu bardzo słabych prądów czynnościowych serca. Prądy te po sporym wzmocnieniu mogą być rejestrowane ze skóry klatki endoskop.
  • Dodano:
  • Autor: