epidemia definicja
Co to jest Epidemia. Co oznacza albo w krótkich odstępach czasu dużej liczby zachorowań na.

Czy przydatne?

Definicja Epidemia

W diecie zastosowanie epidemia: Epidemia - pojawienie się na danym obszarze jednocześnie albo w krótkich odstępach czasu dużej liczby zachorowań na określoną chorobę zakaźną. Źródłem zakażenia jest najczęściej chory człowiek albo zwierzę. Zarazki przenosić się mogą w zależności od dolegliwości poprzez bezpośredni kontakt z chorym, poprzez powietrze, wodę, pokarm albo za pośrednictwem niektórych stawonogów (komary, muchy, wszy, kleszcze i in.)

Czym jest Epidemia znaczenie w Słownik składniki E .

Co znaczy Elektrokoagulacja:
Słownik Elektrokoagulacja - koagulowanie (ścinanie) białka tkanek organizmu z użyciem noża elektrycznego. Ma wykorzystanie raczej w operacjach nowotworów epidemia.
Co znaczy Echinokokoza:
Słownik bąblowica, dolegliwość pasożytnicza wywoływana poprzez tasiemca bąblowcowego; postacie dorosłe pasożytują u psów, wilków, lisów, które wydalają z kałem jaja; symptomy chorobowe powodują larwy epidemia.
Co znaczy Erekcja:
Słownik Erekcja - wzwód męskiego członka pod wpływem pobudzenia seksualnego epidemia.
Co znaczy Egoizm:
Słownik Egoizm - postawa życiowa polegająca na kierowaniu się w pierwszej kolejności własnym dobrem, korzyścią, uzyskiwaniem przyjemności epidemia.
Co znaczy Enukleacja:
Słownik usuwanie gałki ocznej, realizowane najczęściej w nowotworach złośiwych oka.Po wyleczeniu rany pooperacyjnej stosuje się odpowiednie protezy. W sytuacjach przejścia procesu chorobowego na oczodół, jak epidemia.
  • Dodano:
  • Autor: