epidemia definicja
Co to jest Epidemia. Co oznacza albo w krótkich odstępach czasu dużej liczby zachorowań na.

Czy przydatne?

Definicja Epidemia

W diecie zastosowanie epidemia: Epidemia - pojawienie się na danym obszarze jednocześnie albo w krótkich odstępach czasu dużej liczby zachorowań na określoną chorobę zakaźną. Źródłem zakażenia jest najczęściej chory człowiek albo zwierzę. Zarazki przenosić się mogą w zależności od dolegliwości poprzez bezpośredni kontakt z chorym, poprzez powietrze, wodę, pokarm albo za pośrednictwem niektórych stawonogów (komary, muchy, wszy, kleszcze i in.)

Czym jest Epidemia znaczenie w Słownik składniki E .

Co znaczy Elektrolecznictwo:
Słownik elektroterapia); dział fizykoterapii wykorzystujący do celów leczniczych prąd stały i prądy modulowane. Prąd stały, służący jest do wielu zabiegów. Działa pobudzająco na zakończenia nerwów i włókna epidemia.
Co znaczy Etiologia:
Słownik edukacja o powodach powstawania chorób i powiązaniu przyczynowym czynnika chorobotwórczego z procesem chorobowym; na przykład w chorobie zakaźnej czynnikiem etiologicznym jest swoisty drobnoustrój epidemia.
Co znaczy Elektroterapia:
Słownik wykorzystuje do celów leczniczych prąd stały i prądy modulowane. Prąd stały, służący jest do wielu zabiegów. Działa pobudzająco na zakończenia nerwów i włókna mięśniowe. Może także wywierać działanie epidemia.
Co znaczy Endoskopia:
Słownik badania, polegająca na oglądaniu dzięki endoskopu jam ciała i umożliwiająca ocenę ich wyściółki, położonych w nich narządów i zmian wywołanych chorobą, urazem i tym podobne Badanie przy zastosowaniu epidemia.
Co znaczy Ekologia:
Słownik Ekologia - edukacja, która bada zależności pomiędzy organizmem a środowiskiem i pomiędzy organizmami epidemia.
  • Dodano:
  • Autor: