erekcja definicja
Co to jest Erekcja. Co oznacza Erekcja - wzwód męskiego członka pod wpływem pobudzenia seksualnego.

Czy przydatne?

Definicja Erekcja

W diecie zastosowanie erekcja: Erekcja - wzwód męskiego członka pod wpływem pobudzenia seksualnego

Czym jest Erekcja znaczenie w Słownik składniki E .

Co znaczy Epidemia:
Słownik pojawienie się na danym obszarze jednocześnie albo w krótkich odstępach czasu dużej liczby zachorowań na określoną chorobę zakaźną. Źródłem zakażenia jest najczęściej chory człowiek albo zwierzę erekcja co znaczy.
Co znaczy Ekstaza:
Słownik błogości, zachwytu, w trakcie którego mogą wystąpić omamy wzrokowe i słuchowe. Ekstaza może być spowodowana środkami odurzającymi (narkotyki), spotykana jest także w nerwicy histerycznej erekcja krzyżówka.
Co znaczy Endoprotezy:
Słownik przedmioty wykonane z odpowiedniego metalu albo plastiku zastępujące stawy albo ich części. Zakłada się je w okresie operacji po usunięciu chorej części stawu wspólnie z odpowiednim odcinkiem kości erekcja co to jest.
Co znaczy Ekspresja:
Słownik uzewnętrzniania przeżyć, ich zewnętrzny słowo. Odnosi się w pierwszej kolejności do uzewnętrzniania przeżyć emocjonalnych. Fundamentalne środki ekspresji to: mimika twarzy, czyny, ruchy ciała erekcja słownik.
Co znaczy Endoskopia:
Słownik badania, polegająca na oglądaniu dzięki endoskopu jam ciała i umożliwiająca ocenę ich wyściółki, położonych w nich narządów i zmian wywołanych chorobą, urazem i tym podobne Badanie przy zastosowaniu erekcja czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: