mikropsje definicja
Co to jest Mikropsje. Co oznacza elementów, osób zmniejszonych i jakby oddalonych. Regularnie.

Czy przydatne?

Definicja Mikropsje

W diecie zastosowanie mikropsje: Mikropsje - złudzenie wzrokowe opierające na widzeniu elementów, osób zmniejszonych i jakby oddalonych. Regularnie współistnieją z "zespołem Alicji w krainie czarów" Podobnie jak makropsje traktowane są jako charakterystyczne dla padaczki ? napady częściowe złożone (skroniowe, psychomotoryczne), w rzeczywi­stości częściej jednak występują jako symptom migreny u młodzieży

Czym jest Mikropsje znaczenie w Słownik składniki M .

Co znaczy Markery:
Słownik Markery - substancje białkowe albo peptydowe występujące w płynach ustrojowych, których obecność i stężenie jest charakterystyczne dla określonej dolegliwości mikropsje.
Co znaczy Moczenie Nocne:
Słownik pierwotne może występować wtedy, gdy nie było tak zwany okresu suchego, tzn. gdy dziecko zawsze moczyło się w nocy; moczenie nocne wtórne występuje wtedy, gdy dziecko rozpoczyna się moczyć ponownie w mikropsje.
Co znaczy Mejoza:
Słownik mitozy charakteryzująca się dwoma kolejnymi podziałami jądra komórkowego zachodzącymi w trakcie wytwarzania gamet albo mejospor. W pierwszym podziale chromosomy homologiczne rozdzielają się, w drugim mikropsje.
Co znaczy Masaż Punktowy:
Słownik sposób lecznicza pochodząca od akupunktury. Bazuje na mechanicznym pobudzaniu (ugniataniu, masowaniu) odpowiednich punktów na ciele. Masowanie ma na celu wywołanie ucisku, odpowiedniego co do siły i mikropsje.
Co znaczy Mocz:
Słownik produkowany w nerkach (już w życiu płodowym) i wydalany z organizmu. Z moczem usuwane są z organizmu szkodliwe albo zbędne końcowe produkty przemiany materii. Pierwszym etapem wydalania moczu mikropsje.
  • Dodano:
  • Autor: