ferie definicja
Słownik FERIE definicja. Czym jest starożytnych Rzymian dni poświęcone uroczystościom religijnym.

Czy przydatne?

Definicja Ferie

Co oznacza FERIE: 1. moment wolny od pracy, edukacji, wakacje; 2. u starożytnych Rzymian dni poświęcone uroczystościom religijnym, dni odpoczynku

Czym jest Ferie znaczenie w Słownik wyrazy F .

Co znaczy Fetysz:
Słownik 1. w religiach pierwotnych element obdarzony siłą magiczną albo uważany za wcielenie bóstwa; 2. element traktowany jako maskotka; coś bezkrytycznie czczone ferie co to jest.
Co znaczy Fluid:
Słownik spirytystów prąd psychiczny wydzielający się z ludzkiego ciała; 2. nastrój, atmosfera emanująca z jakiejś osoby, środowiska, rzeczy; 3. ciągła nieważka substancja, za jaką uważano w fizyce XVII i ferie definicja.
Co znaczy Folia:
Słownik albo tworzywa sztucznego o bardzo małej grubości do 0,1 mm otrzymany poprzez walcowanie, wytłaczanie i tym podobne; 2. cienka blaszka metalowa podkładana w biżuterii pod drogie kamienie albo ich ferie co znaczy.
Co znaczy Faktor:
Słownik 1. jedna z przyczyn, obiekt, czynnik; 2. w doświadczeniach chemicznych mnożnik analityczny; 3. pośrednik w różnych kwestiach, ten, kto stara się doprowadzić do jakiejś ugody ferie słownik.
Co znaczy Fałsz:
Słownik 1. niezgodność z prawdą, nieszczerość, obłuda, kłamstwo; 2. niewłaściwy dźwięk, za wysokie albo za niskie brzmienie tonu; 3. w logice dwuwartościowej jedna z dwu (w okolicy prawdy) wartości logicznych ferie znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: