flądra definicja
Słownik FLĄDRA definicja. Czym jest niesymetrycznym, spłaszczonym ciałem i oczami przesuniętymi na.

Czy przydatne?

Definicja Flądra

Co oznacza FLĄDRA: 1. ryba z rodz. o tej samej nazwie charakteryzująca się niesymetrycznym, spłaszczonym ciałem i oczami przesuniętymi na prawy bok; 2. o kimś brudnym, niechlujnym, o kobiecie złego prowadzenia się

Czym jest Flądra znaczenie w Słownik wyrazy F .

Co znaczy Ferie:
Słownik 1. moment wolny od pracy, edukacji, wakacje; 2. u starożytnych Rzymian dni poświęcone uroczystościom religijnym, dni odpoczynku flądra co znaczy.
Co znaczy Fantazja:
Słownik wyobrażania sobie czegoś; 2. pewność siebie, zuchwałość, werwa, animusz, odwaga; 3. kaprys, dziwactwo, wybryk, zachcianka; 4. utwór muzyczny o nieustalonej budowie, regularnie z elementami flądra krzyżówka.
Co znaczy Fluid:
Słownik spirytystów prąd psychiczny wydzielający się z ludzkiego ciała; 2. nastrój, atmosfera emanująca z jakiejś osoby, środowiska, rzeczy; 3. ciągła nieważka substancja, za jaką uważano w fizyce XVII i flądra co to jest.
Co znaczy Flora:
Słownik 1. roślinność kuli ziemskiej albo określonego jej obszaru; 2. tkanina bawełniana albo jedwabna o rzadkim splocie flądra słownik.
Co znaczy Filar:
Słownik 1. pionowa podpora wszelkich konstrukcji architektonicznych, mająca przekrój wieloboczny; 2. w kopalni calizna, na przykład węglowa, zawarta pomiędzy wyrobiskami korytarzowymi flądra czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: