frankta definicja
Słownik FRANKISTA definicja. Czym jest mistyczno kabalistycznych, działającej w XVIII-XIX w.

Czy przydatne?

Definicja Frankista

Co oznacza FRANKISTA: 1. członek żydowskiej sekty religijnej o tendencjach mistyczno kabalistycznych, działającej w XVIII-XIX w.; zwolennik dyktatury hiszpańskiego generała Francisco Franco

Czym jest Frankista znaczenie w Słownik wyrazy F .

Co znaczy Fałsz:
Słownik 1. niezgodność z prawdą, nieszczerość, obłuda, kłamstwo; 2. niewłaściwy dźwięk, za wysokie albo za niskie brzmienie tonu; 3. w logice dwuwartościowej jedna z dwu (w okolicy prawdy) wartości logicznych frankista co znaczy.
Co znaczy Fuzja:
Słownik 1. broń palna z długą lufą, raczej myśliwska; 2. połączenie, zjednoczenie się stronnictw politycznych, stowarzyszeń, przedsiębiorstw itp frankista krzyżówka.
Co znaczy Faza:
Słownik 1. moment, stadium; 2. ekipa uzwojeń generatora; 3. ukośne ścięcie krawędzi niektórych elementów, na przykład kafli, gzymsów itp frankista co to jest.
Co znaczy Falanga:
Słownik ludzi idące ławą; 2. w starożytnej Grecji, Macedonii i państwach hellenistycznych ugrupowanie bojowe ciężkozbrojnej piechoty, stanowiące zwarty szyk bojowy; 3. w systemie socjalizmu utopijnego frankista słownik.
Co znaczy Fliza:
Słownik terakoty, szkła i in. do wykładania ścian i podłóg, regularnie ozdobna znana od starożytności, w średniowieczu raczej w architekturze muzułmańskiej i romańskiej; 2. płaski kamień do rozcierania frankista czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: