walczyć definicja
Słownik Walczyć definicja. Czym jest brać udział w rozgrywkach, zawodach sportowych; 3. opierać się.

Czy przydatne?

Definicja Walczyć

Co oznacza WALCZYĆ: 1. toczyć walkę, brać udział w walce, w bitwie, w wojnie; 2. brać udział w rozgrywkach, zawodach sportowych; 3. opierać się czemuś, dążyć do przezwyciężenia czegoś; 4. dążyć do osiągnięcia czegoś

Czym jest Walczyć znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Wielorybnik:
Słownik 1. człowiek trudniący się połowami wielorybów; 2. statek wykorzystywany do połowu wielorybów walczyć.
Co znaczy Wyróżnik:
Słownik 1. właściwość odróżniająca jedną rzecz od innych, podobnych; 2. liczba określająca charakter i wartości liczbowe rozwiązań danego równania walczyć.
Co znaczy Worek:
Słownik opakowania najczęściej ze zszytego płata tkaniny, zazwyczaj z nie uformowanym dnem, wykorzystywany do transportowania i przechowywania różnych materiałów, w szczególności sypkich, drobnych elementów walczyć.
Co znaczy Wykwit:
Słownik przejaw, najwyższe osiągnięcie twórczości artystycznej; 2. śluzowiec żółtej barwy, pospolity na butwiejących resztkach roślinnych, na mchach, na drewnie i korze drzew; 3. kryształy soli kamiennej walczyć.
Co znaczy Wata:
Słownik roztrzepane, tworzące luźną masę, której używa się do celów medycznych, technicznych, do wyrobu kołder, ciepłych okryć i tym podobne; 2. mały włok, sieć w kształcie worka ciągnięta po dnie walczyć.
  • Dodano:
  • Autor: