wkład definicja
Słownik WKŁAD definicja. Czym jest przykład maszyny, narzędzia, surowce, wnoszone jako udział do.

Czy przydatne?

Definicja Wkład

Co oznacza WKŁAD: 1. stawka pieniężna albo określone wartości rzeczowe, na przykład maszyny, narzędzia, surowce, wnoszone jako udział do jakiegoś przedsiębiorstwa, spółdzielni, firmy i tym podobne; 2. kapitał złożone w banku; 3. zapasowy obiekt wymienny, stanowiący składową, wewnętrzną część jakiegoś przedmiotu

Czym jest Wkład znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Włókno:
Słownik kurczliwe komórki pełniące w organizmie ludzkim albo zwierzęcym określone funkcje; 2. bardzo długie martwe komórki roślinne, ułożone w pasma wzmacniające narządy; 3. surowiec naturalny albo tworzywo wkład co to jest.
Co znaczy Wstrząs:
Słownik drgnięcie; 2. bardzo mocne wzruszenie, przeżycie, bardzo silna emocja; 3. zaburzenia czynności organizmu występujące jako reakcja na ciężkie urazy, następstwo operacji, oparzenia, zakażenia wkład definicja.
Co znaczy Wzór:
Słownik odbity, wyhaftowany i tym podobne w celach ornamentacyjnych albo sporządzony w celu odtworzenia go w odbitce, hafcie i tym podobne ; 2. element przeznaczony do odtwarzania w produkcji, rysunek wkład co znaczy.
Co znaczy Wynurzać:
Słownik 1. wydobywać co z głębi, powodować ukazanie się czego na powierzchni; 2. pogrążyć wielokrotnie kogo albo co w czym wkład słownik.
Co znaczy Wahanie:
Słownik 1. brak zdecydowania; 2. zmienność zjawisk zamykająca się w ustalonych granicach wkład znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: