wkład definicja
Słownik Wkład definicja. Czym jest przykład maszyny, narzędzia, surowce, wnoszone jako udział do.

Czy przydatne?

Definicja Wkład

Co oznacza WKŁAD: 1. stawka pieniężna albo określone wartości rzeczowe, na przykład maszyny, narzędzia, surowce, wnoszone jako udział do jakiegoś przedsiębiorstwa, spółdzielni, firmy i tym podobne; 2. kapitał złożone w banku; 3. zapasowy obiekt wymienny, stanowiący składową, wewnętrzną część jakiegoś przedmiotu

Czym jest Wkład znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Winkiel:
Słownik 1. węgieł, narożnik; 2. przyrząd do wyznaczania kąta prostego wkład.
Co znaczy Wiertarka:
Słownik obrabiarka) wykorzystywana do wiercenia, rozwiercania albo pogłębiania otworów; 2. przyrząd dentystyczny o napędzie nożnym albo elektrycznym wykorzystywany do oczyszczania próchniczych zębów i do wkład.
Co znaczy Wejść:
Słownik się do przodu, otrzymać się dokądś, do wnętrza czegoś, znaleźć się gdzieś, przekroczyć jakieś granice, wkroczyć; 2. otrzymać się z niższego miejsca na wyższe, wspiąć się, wdrapać się na coś; 3 wkład.
Co znaczy Walec:
Słownik geometryczna powstała poprzez obrót prostokąta dokoła jednego z jego boków; 2. maszyna samobieżna albo doczepna z ciężkimi stalowymi wałami albo ogumionymi kołami, wykorzystywana do ugniatania wkład.
Co znaczy Wyrocznia:
Słownik bezwzględnym autorytetem w pewnym środowisku; 2. przepowiednia przyszłości, proroctwo; 3. w starożytności miejsce kultu, przeważnie przy świątyniach, gdzie wg ówczesnych wierzeń, bogowie za wkład.
  • Dodano:
  • Autor: