wstawka definicja
Słownik Wstawka definicja. Czym jest bluzek, sukien damskich; 2. słowo, tekst, partia baletowa.

Czy przydatne?

Definicja Wstawka

Co oznacza WSTAWKA: 1. rodzaj koronki wstawianej do bielizny, a również do bluzek, sukien damskich; 2. słowo, tekst, partia baletowa, muzyczna, scena filmowa i tym podobne włączone, wpisane w dany tekst literacki, w sztukę odgrywaną na scenie, w video

Czym jest Wstawka znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Wykład:
Słownik 1. cykl zajęć na wyższych uczelniach albo kursach opierający na przekazywaniu słuchaczom wiedzy w formie odczytu; 2. przedstawienie, zreferowanie czegoś w mowie albo na piśmie wstawka.
Co znaczy Wylot:
Słownik rura i tym podobne, poprzez które się coś wydostaje, wylatuje na zewnątrz; 2. oddalenie się skądś drogą powietrzną; 3. rękaw kontusza rozcięty po wewnętrznej stronie zarzucany na plecy wstawka.
Co znaczy Wymiar:
Słownik materialnego, rozpatrywanego z racji na własną długość, szerokość i wysokość albo głębokość; 2. wymierzenie, zrealizowanie czegoś w określonej wielkości, rozmiar czegoś wymierzonego, wyznaczonego wstawka.
Co znaczy Wydech:
Słownik 1. wydalenie z płuc zużytego powietrza; 2. wypływ spalin z cylindra wstawka.
Co znaczy Wata:
Słownik roztrzepane, tworzące luźną masę, której używa się do celów medycznych, technicznych, do wyrobu kołder, ciepłych okryć i tym podobne; 2. mały włok, sieć w kształcie worka ciągnięta po dnie wstawka.
  • Dodano:
  • Autor: