wstęp definicja
Słownik Wstęp definicja. Czym jest dostęp, przystęp, wejście; 2. to, od czego się coś rozpoczyna.

Czy przydatne?

Definicja Wstęp

Co oznacza WSTĘP: 1. sposobność wejścia gdzieś, prawo uczestniczenia w czymś; dostęp, przystęp, wejście; 2. to, od czego się coś rozpoczyna, pierwsza część, początkowe stadium czegoś, przygotowanie, wprowadzenie do całości; 3. wyodrębniona graficznie początkowa część dzieła wprowadzająca w jego treść, informująca o historii stworzenia dzieła i o problemach poruszanych poprzez autora

Czym jest Wstęp znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Wywrót:
Słownik z korzeniami poprzez wiatr; 2. figura akrobacji lotniczej polegająca na odwróceniu samolotu na plecy i na wyprowadzeniu go półpętlą w dół do lotu poziomego w kierunku przeciwnym do pierwotnego; 3 wstęp.
Co znaczy Wiktoria:
Słownik 1. roślina wodna z rodz. grzybieniowatych, mająca ogromne koliste liście pływające; 2. zwycięstwo; 3. imię kobiece wstęp.
Co znaczy Wziernik:
Słownik lekarski, najczęściej w kształcie rurki, wykonany z metalu albo tworzywa sztucznego, umożliwiający oglądanie jam ciała i narządów albo wykonywanie małych zabiegów; 2. mały otwór zamknięty szkłem wstęp.
Co znaczy Wyrywać:
Słownik 1. siłą wyciągać, wyszarpywać co z czego; 2. wykopywać, drążyć wstęp.
Co znaczy Włóka:
Słownik ciągnikowe narzędzie rolnicze złożone z kilku żelaznych albo drewnianych belek połączonych łańcuchami albo cięgłami, wykorzystywane do wyrównywania i kruszenia górnej warstwy gleby w celu wstęp.
  • Dodano:
  • Autor: