wycieraczka definicja
Słownik Wycieraczka definicja. Czym jest wykorzystywana do wycierania obuwia; 2. automatyczne.

Czy przydatne?

Definicja Wycieraczka

Co oznacza WYCIERACZKA: 1. mata, zazwyczaj prostokątna, umieszczana pod drzwiami, wykorzystywana do wycierania obuwia; 2. automatyczne urządzenie do wycierania szyb i reflektorów w samochodach, składające się z ramienia i połączonego z nim ogumionego piórka

Czym jest Wycieraczka znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Widły:
Słownik rolnicze składające się najczęściej z trzech metalowych zębów, połączonych ze sobą i osadzonych na drewnianym trzonku; 2. rozgałęzienie utworzone poprzez dwie rzeki, dwie ulice, dwie gałęzie itp wycieraczka.
Co znaczy Węzeł:
Słownik pętla, splot powstały poprzez związanie sznura, liny albo dwu, kilku, wielu sznurów, lin i tym podobne; 2. miejsce, miejscowość, gdzie się zbiegają, krzyżują jakieś istotne drogi, arterie, szlaki wycieraczka.
Co znaczy Wyłożyć:
Słownik skądś i ułożyć, umieścić gdzieś, zazwyczaj na widocznym miejscu; 2. pokryć, wysłać czymś powierzchnię albo wnętrze czegoś; 3. wydać na coś kapitał, ponieść wydatki czegoś; 4. podać do informacje wycieraczka.
Co znaczy Winkiel:
Słownik 1. węgieł, narożnik; 2. przyrząd do wyznaczania kąta prostego wycieraczka.
Co znaczy Wstęp:
Słownik wejścia gdzieś, prawo uczestniczenia w czymś; dostęp, przystęp, wejście; 2. to, od czego się coś rozpoczyna, pierwsza część, początkowe stadium czegoś, przygotowanie, wprowadzenie do całości; 3 wycieraczka.
  • Dodano:
  • Autor: