wylew definicja
Słownik WYLEW definicja. Czym jest wezbranej rzeki z brzegów i zalanie obszarów położonych wzdłuż.

Czy przydatne?

Definicja Wylew

Co oznacza WYLEW: 1. wylanie się, wylewanie się, wylewanie; 2. wystąpienie wezbranej rzeki z brzegów i zalanie obszarów położonych wzdłuż brzegów; 3. wylanie się krwi z pękniętych naczyń krwionośnych do wnętrza organizmu albo pod skórę

Czym jest Wylew znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Wątek:
Słownik biegnących w poprzek tkaniny, prostopadle do nici osnowy, przeplatających się z nimi w określonym porządku; 2. materiał, tworzywo, element, treść, temat czegoś; 3. w utworach fabularnych: szereg wylew co znaczy.
Co znaczy Wprawić:
Słownik osadzić coś w czymś, obsadzić w ramę, w oprawę; 2. wywołać stworzenie jakiegoś stanu, spowodować jakiś stan fizyczny albo psychiczny; 3. ćwiczeniami wdrożyć kogoś, coś do czegoś, wyćwiczyć w czymś wylew krzyżówka.
Co znaczy Wytaczać:
Słownik 1. tocząc wydostawać co skąd; 2. obrabiać tocząc; 3. wybrudzić kogo albo co czym tocząc, wytarzać kogo albo co w czym wylew co to jest.
Co znaczy Walec:
Słownik geometryczna powstała poprzez obrót prostokąta dokoła jednego z jego boków; 2. maszyna samobieżna albo doczepna z ciężkimi stalowymi wałami albo ogumionymi kołami, wykorzystywana do ugniatania wylew słownik.
Co znaczy Wakat:
Słownik 1. nie obsadzone stanowisko, wolna posada; 2. nie zadrukowana stronica w książce wylew czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: