wypuścić definicja
Słownik WYPUŚCIĆ definicja. Czym jest komuś, czemuś odejść, uwolnić kogoś, coś, umożliwić wyjście.

Czy przydatne?

Definicja Wypuścić

Co oznacza WYPUŚCIĆ: 1. przestać trzymać coś zwalniając uchwyt; 2. pozwolić komuś, czemuś odejść, uwolnić kogoś, coś, umożliwić wyjście, wydostanie się skądś; 3. sprawić, tak aby coś wyleciało, ulotniło się, wypłynęło i tym podobne; 4. wprowadzić na rynek, do sprzedaży, do użytku publicznego; 5. wydać z siebie pędy, liście, pąki

Czym jest Wypuścić znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Wietrzenie:
Słownik 1. wpuszczanie świeżego powietrza; 2. trzymanie czegoś na świeżym powietrzu; 3. strata zapachu i smaku w wyniku ulatniania się niektórych składników pod wpływem powietrza i ciepła wypuścić co znaczy.
Co znaczy Wygładzać:
Słownik 1. czynić gładką jakąś powierzchnię, usuwać nierówności; 2. wyniszczać głodem wypuścić krzyżówka.
Co znaczy Wykrój:
Słownik 1. zarys liniowy przedmiotu; 2. otwór powstały w wyniku wycięcia, wykrojenia czegoś; 3. forma, wg której kroi się materiał, na przykład na suknię wypuścić co to jest.
Co znaczy Wykreślić:
Słownik 1. usunąć, unieważnić to, co zostało napisane, wydrukowane, przekreślając linią ciągłą zbędny tekst; 2. wykonać rysunek, wykres wypuścić słownik.
Co znaczy Widły:
Słownik rolnicze składające się najczęściej z trzech metalowych zębów, połączonych ze sobą i osadzonych na drewnianym trzonku; 2. rozgałęzienie utworzone poprzez dwie rzeki, dwie ulice, dwie gałęzie itp wypuścić czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: