antropometria definicja
Co to jest Antropometria. Co oznacza umożliwiających ścisłe badanie zróżnicowania cech mierzalnych.

Czy przydatne?

Definicja Antropometria

W diecie zastosowanie antropometria: Antropometria - zespół technik i metod pomiarowych umożliwiających ścisłe badanie zróżnicowania cech mierzalnych człowieka i ich zmienności w rozwoju osobniczym. Uzyskiwane wyniki są porównywane sposobami statystycznymi i analitycznymi

Czym jest Antropometria znaczenie w Słownik składniki A .

Co znaczy Amensalizm:
Słownik osobniki jednego gatunku/populacji działają niekorzystnie na osobniki innego gatunku/populacji, nie odnosząc z tego powodu wymiernych korzyści, na przykład pędzlak wydziela substancję antybakteryjną antropometria co znaczy.
Co znaczy Autoimmunizacja:
Słownik reakcja odpornościowa organizmu skierowana przeciwko własnym komórkom i tkankom, które nabierają właściwości antygenowych. Powodem może być także zaburzenie w mechanizmie wytwarzania przeciwciał antropometria krzyżówka.
Co znaczy Automatyzm:
Słownik umiejętność niektórych narządów do funkcjonowania bez kontroli osrodkowego układu nerwowego na przykład czynność serca, perystaltyka jelit. Definicja automatyzmu dotyczy także określania czynności antropometria co to jest.
Co znaczy Alfabet Daktylny:
Słownik mechanizm znaków literowych wykorzystywany do porozu­miewania się z osobami niesłyszącymi. Każdej literze pisma odpowiada w a.p. układ palców (w niektórych systemach mowy manualnej, poszczególne antropometria słownik.
Co znaczy Akupresura:
Słownik punktowy; refleksoterapia; chińska nazwa ? shiatsu; tsu-ponieważ); sposób lecznicza pochodząca od akupunktury. Bazuje na mechanicznym pobudzaniu (ugniataniu, masowaniu) odpowiednich punktów na ciele antropometria czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: