antropometria definicja
Co to jest Antropometria. Co oznacza umożliwiających ścisłe badanie zróżnicowania cech mierzalnych.

Czy przydatne?

Definicja Antropometria

W diecie zastosowanie antropometria: Antropometria - zespół technik i metod pomiarowych umożliwiających ścisłe badanie zróżnicowania cech mierzalnych człowieka i ich zmienności w rozwoju osobniczym. Uzyskiwane wyniki są porównywane sposobami statystycznymi i analitycznymi

Czym jest Antropometria znaczenie w Słownik składniki A .

Co znaczy Alfa-Fetoproteina (AFP):
Słownik AFP) - cząsteczka białka płodowego, która w normalnych warunkach występuje w surowicy krwi matki w bardzo małych ilościach. Poziom AFP w krwi matki może być oznaczany ok. 15-16 tygodnia ciąży antropometria co to jest.
Co znaczy Albuminy:
Słownik proste syntetyzowane w wątrobie, występujące w każdej komórce. W ustroju najwięcej albuminy jest we krwi, chłonce, mięśniach. W pokarmach w sporych ilościach jest w mleku, jajach i mięsie antropometria definicja.
Co znaczy Apetyt:
Słownik łaknienia nie jest chorobą, lecz symptomem, który może towarzyszyć wielu chorobom. Dolegliwość albo zmęczenie prawie zawsze wywołuje utratę łaknienia. Przejściowy brak apetytu może być wywołany antropometria co znaczy.
Co znaczy Alfabet Palcowy:
Słownik alfabet daktylny); mechanizm znaków literowych wykorzystywany do porozumiewania się z osobami niesłyszącymi. Każdej literze pisma odpowiada w a.p. układ palców (w niektórych systemach mowy manualnej antropometria słownik.
Co znaczy Anatomia:
Słownik Anatomia - Edukacja o budowie wewnętrznej organizmów żywych antropometria znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: